Zebra Tower

Usługi

Biuro Prywatne
Sale Konferencyjne
Przestrzenie Eventowe
Wirtualne Biuro

Podobne lokalizacje

Central Point 

ul. Marszałkowska 107
Widok na historyczny budynek PAST-y, pierwszy stołeczny wysokościowiec oraz PKiN z pewnością świadczy o tym, że znajdujemy się w samym sercu Warszawy. To idealne miejsce dla lubiących tętniące życiem ulice. Central Point może poszczycić się światowym certyfikatem BREEAM, który oznacza najwyższą jakość na każdym poziomie. Budynek jest nowoczesny, biura w pełni wyposażone, a lokalizacja wymarzona, jeśli chcemy żyć bardziej eko. To punkt, do którego szybko i łatwo dostaniemy się komunikacją miejską, zamiast stać w korkach i szukać miejsca do parkowania. Taka oszczędność czasu dziś wydaje się bezcenna!

Intraco

ul. Stawki 2
Nasze biuro na ulicy Stawki 2 w Warszawie jest idealnym miejscem do twórczej pracy. Zlokalizowane jest w biurowcu Intraco na Warszawskiem Śródmieściu z widokiem na Stadion Narodowy. W lokalu znajdują się biura oraz aneks kuchenny. A to wszystko możesz mieć od zaraz, bez ponoszenia dodatkowych kosztów na remont, czynsz czy wyposażenie. Po prostu skup się na rozwijaniu swojego biznesu!

Skontaktuj się z nami

Nasi doradcy znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe

    Senior Business Development Manager
    Business Development Manager

    Z kim współpracujemy?

    Biura wynajmujemy zarówno małym, jak i dużym firmom działającym w różnych branżach. Nasi klienci doceniają nie tylko to, że zapewniamy nowoczesne przestrzenie do pracy, ale także to, że elastycznie dostosowujemy przestrzeń do ich zmieniających się potrzeb.