Elastyczne powierzchnie biurowe – Warszawa

Dlaczego warto wynająć biuro w Warszawie z beIN Offices?

BeIN Offices to lider na rynku elastycznych powierzchni biurowych w Polsce. U nas z łatwością każdy znajdzie idealne miejsce do pracy, dopasowane do swoich potrzeb. Oferujemy gotowe, w pełni wyposażone biura, które można wynająć na dowolny czas.

Wprowadziliśmy nowoczesne, kompleksowe rozwiązania, które każdej firmie zapewniają szybki rozwój, bo zwiększają efektywność pracowników i oszczędzają czas.

Klucz do naszych biur to klucz do sukcesu!

Oferta dla miasta Warszawa

Central Point 

ul. Marszałkowska 107
Widok na historyczny budynek PAST-y, pierwszy stołeczny wysokościowiec oraz PKiN z pewnością świadczy o tym, że znajdujemy się w samym sercu Warszawy. To idealne miejsce dla lubiących tętniące życiem ulice. Central Point może poszczycić się światowym certyfikatem BREEAM, który oznacza najwyższą jakość na każdym poziomie. Budynek jest nowoczesny, biura w pełni wyposażone, a lokalizacja wymarzona, jeśli chcemy żyć bardziej eko. To punkt, do którego szybko i łatwo dostaniemy się komunikacją miejską, zamiast stać w korkach i szukać miejsca do parkowania. Taka oszczędność czasu dziś wydaje się bezcenna!

Zebra Tower

ul. Mokotowska 1
Biurowiec klasy A, w prestiżowej okolicy. Obok znajduje się ogromne zaplecze gastronomiczne. Ilość kawiarni, śniadaniowni, czy wreszcie prestiżowych restauracji ułatwia spotkania na mieście, gdy akurat nie chcemy spotykać się w biurze. Nie brakuje też miejsc na szybki, dotleniający spacer. Z kolei praca w tym świetnie wyposażonym budynku staje się efektywna i przyjemna. Ogromnym plusem jest też dojazd, bo budynek mieści się tuż przy stacji metra Politechnika

Intraco

ul. Stawki 2
Nasze biuro na ulicy Stawki 2 w Warszawie jest idealnym miejscem do twórczej pracy. Zlokalizowane jest w biurowcu Intraco na Warszawskiem Śródmieściu z widokiem na Stadion Narodowy. W lokalu znajdują się biura oraz aneks kuchenny. A to wszystko możesz mieć od zaraz, bez ponoszenia dodatkowych kosztów na remont, czynsz czy wyposażenie. Po prostu skup się na rozwijaniu swojego biznesu!
Dostęp 24/7, 365 dni w roku
Korzystne warunki najmu
Opieka dedykowanego managera
Wsparcie pracowników recepcji
Korporacyjne łącze internetowe
Dostęp do części wspólnych

Opinie klientów

Od niemal 8 lat biuro Fundacji Polish Soccer Skills jest zlokalizowane na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ostatnie 1,5 roku w tym miejscu związane jest z beIN offices. Do podjęcia współpracy skłoniło nas niezwykle pro konsumenckie podejście. Oferta została dostosowana do naszych potrzeb i możliwości. Na wyróżnienie zasługuje również obsługa biura, na której można w pełni polegać oraz możliwość korzystania z sal konferencyjnych. Z czystym sumieniem polecam współpracę z beIN offices

Ewelina Stępień-Kunik

Prezes Fundacji Polish Soccer Skills

Dotychczasowa współpraca z BeIN Offices to czysta przyjemność. Świetna lokalizacja biura BeIN Offices PGE Narodowy w samym sercu Warszawy. Wspólna praca w jednej przestrzeni rozwija moje projekty efektywniej, pozwala mi szybciej znaleźć dostawców, a także umożliwia współprace i wymianę doświadczeń między firmami. Wszelkie koszty związane z organizacja biura są już w cenie, o nic nie muszę się martwić. Szczerze polecam BeIN Offices jako godnego zaufania partnera.

Robert Bernaciak

CEO Performance Labs

Mam okazje korzystać z różnych biur dla różnych lokalizacji w Szczecinie. Pracując w branży nieruchomości i obsługując naszych klientów VIP, staramy się zadbać o wysoki poziom nie tylko obsługi, ale również biura. Te wymogi zdecydowanie spełnia biuro serwisowane dla adresu przy Zbożowej 4. Nie ma lepszej lokalizacji w Szczecinie. Zdecydowanie polecam.

Michał Mazurek

Członek Zarządu
VIP DEWELOPER

I am extremely satisfied with the office solution made at my disposal from beIN Offices. I got to work in similar structures in different cities of Europe, but here in Szczecin I found a really to the top service! I have much more than what I expected. I think the most beautiful thing when you work around the world, both find a location that makes you feel at home. Well working at beIN Offices is just like being a family.

Fabrizio Guerra

CEO TELCAVOIP

Od lutego 2022 użytkujemy przestrzeń biurową w beIN Offices. W pełni serwisowane biuro usytuowane w centrum Katowic z dogodnym połączeniem we wszystkich kierunkach oraz piękne widoki na panoramę miasta i Spodek sprzyjają komfortowi pracy. Współpraca przebiega w przyjaznej atmosferze, którą tworzy społeczność oraz obsługa.

Aleksandra Cygankiewicz

Kierownik Oddziału
Asistwork Sp. z o.o.

Wynajmujemy przestrzeń biurową w beIN Offices już od ponad 5 lat. Lokalizacja przy bulwarach oraz piękne widoki na panoramę Szczecina sprzyjają naszej kreatywnej pracy. Panuje tutaj świetna atmosfera, którą tworzy społeczność oraz obsługa. Ogromną wartością jest biuro serwisowane, które pozwala nam skupić się w pełni na pracy i rozwijać firmę.

Bartosz Malinowski

Główny architekt
Malinowski Studio

Najemcą BeIN Offices jestem od roku. Wcześniej korzystałem już z elastycznych biur w Warszawie, ale nigdzie dotychczas nie znalazłem TEGO... BeIN Offices to pyszna kawa, lokalizacja w samym centrum Warszawy z dogodnym dojazdem zarówno samochodem jak i komunikacją. BeIN Offices to obsługa na bardzo wysokim poziomie, która zawsze jest chętna do pomocy. Przestrzeń wspólna w biurze nie tylko zachęca do integracji z innymi najemcami, ale również pozwala na wymianę doświadczeń i współprace biznesowe. Jedna faktura i brak dodatkowych opłat to wielka wygoda dla najemców.

Kamil Waślicki

Manager Działu Sprzedaży 
Mercato Nieruchomości

Skontaktuj się z nami

Nasi doradcy znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

    Senior Business Development Manager
    Business Development Manager

    Z kim współpracujemy?

    Wynajmujemy biura zarówno małym, jak i dużym firmom, działającym w różnych branżach. Nasi klienci doceniają nie tylko fakt, że zapewniamy nowoczesne miejsca do pracy, ale też przede wszystkim to, że elastycznie dopasowujemy przestrzeń do ich zmieniających się potrzeb.