Elastyczne powierzchnie biurowe – Szczecin

Dlaczego warto wynająć biuro w Szczecinie z beIN Offices?

Oferujemy w pełni umeblowane przestrzenie z możliwością rozbudowania powierzchni w przyszłości, zgodnie z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa. W ramach kontraktu świadczymy dodatkowe usługi – sprzątanie, obsługę recepcji, dostęp do internetu i urządzeń biurowych.

Chcemy zapewnić klientom maksymalny komfortu pracy, dlatego w razie potrzeby nasi doświadczeni specjaliści na bieżąco pomagają w rozwiązaniu wszelkich palących problemów. Przez cały okres trwania kontraktu rozliczamy się na podstawie jednej faktury w modelu abonamentowym.

Oferta dla miasta Szczecin

Lastadia Office

ul. Zbożowa 4
Elegancki, przestronny budynek z niezwykłym widokiem na Odrę i Zamek Książąt Pomorskich. To jednak dopiero początek atutów tego miejsca. W okolicy mieszczą się tzw. Bulwary Szczecińskie, czyli nadrzeczna promenada z mnóstwem knajpek i restauracji oraz skłaniającym do spacerów deptakiem. Z łatwością dostaniemy się tu zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Wzdłuż ulicy i bezpośredniej okolicy znajduje się ok. 300 bezpłatnych miejsc postojowych. Istnieje także możliwość wynajmu prywatnych miejsc parkingowych.
Dostęp 24/7, 365 dni w roku
Korzystne warunki najmu
Opieka dedykowanego managera
Wsparcie pracowników recepcji
Korporacyjne łącze internetowe
Dostęp do części wspólnych

Opinie klientów

Od niemal 8 lat biuro Fundacji Polish Soccer Skills jest zlokalizowane na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ostatnie 1,5 roku w tym miejscu związane jest z beIN offices. Do podjęcia współpracy skłoniło nas niezwykle pro konsumenckie podejście. Oferta została dostosowana do naszych potrzeb i możliwości. Na wyróżnienie zasługuje również obsługa biura, na której można w pełni polegać oraz możliwość korzystania z sal konferencyjnych. Z czystym sumieniem polecam współpracę z beIN offices

Ewelina Stępień-Kunik

Prezes Fundacji Polish Soccer Skills

Dotychczasowa współpraca z BeIN Offices to czysta przyjemność. Świetna lokalizacja biura BeIN Offices PGE Narodowy w samym sercu Warszawy. Wspólna praca w jednej przestrzeni rozwija moje projekty efektywniej, pozwala mi szybciej znaleźć dostawców, a także umożliwia współprace i wymianę doświadczeń między firmami. Wszelkie koszty związane z organizacja biura są już w cenie, o nic nie muszę się martwić. Szczerze polecam BeIN Offices jako godnego zaufania partnera.

Robert Bernaciak

CEO Performance Labs

Mam okazje korzystać z różnych biur dla różnych lokalizacji w Szczecinie. Pracując w branży nieruchomości i obsługując naszych klientów VIP, staramy się zadbać o wysoki poziom nie tylko obsługi, ale również biura. Te wymogi zdecydowanie spełnia biuro serwisowane dla adresu przy Zbożowej 4. Nie ma lepszej lokalizacji w Szczecinie. Zdecydowanie polecam.

Michał Mazurek

Członek Zarządu
VIP DEWELOPER

I am extremely satisfied with the office solution made at my disposal from beIN Offices. I got to work in similar structures in different cities of Europe, but here in Szczecin I found a really to the top service! I have much more than what I expected. I think the most beautiful thing when you work around the world, both find a location that makes you feel at home. Well working at beIN Offices is just like being a family.

Fabrizio Guerra

CEO TELCAVOIP

Od lutego 2022 użytkujemy przestrzeń biurową w beIN Offices. W pełni serwisowane biuro usytuowane w centrum Katowic z dogodnym połączeniem we wszystkich kierunkach oraz piękne widoki na panoramę miasta i Spodek sprzyjają komfortowi pracy. Współpraca przebiega w przyjaznej atmosferze, którą tworzy społeczność oraz obsługa.

Aleksandra Cygankiewicz

Kierownik Oddziału
Asistwork Sp. z o.o.

Wynajmujemy przestrzeń biurową w beIN Offices już od ponad 5 lat. Lokalizacja przy bulwarach oraz piękne widoki na panoramę Szczecina sprzyjają naszej kreatywnej pracy. Panuje tutaj świetna atmosfera, którą tworzy społeczność oraz obsługa. Ogromną wartością jest biuro serwisowane, które pozwala nam skupić się w pełni na pracy i rozwijać firmę.

Bartosz Malinowski

Główny architekt
Malinowski Studio

Najemcą BeIN Offices jestem od roku. Wcześniej korzystałem już z elastycznych biur w Warszawie, ale nigdzie dotychczas nie znalazłem TEGO... BeIN Offices to pyszna kawa, lokalizacja w samym centrum Warszawy z dogodnym dojazdem zarówno samochodem jak i komunikacją. BeIN Offices to obsługa na bardzo wysokim poziomie, która zawsze jest chętna do pomocy. Przestrzeń wspólna w biurze nie tylko zachęca do integracji z innymi najemcami, ale również pozwala na wymianę doświadczeń i współprace biznesowe. Jedna faktura i brak dodatkowych opłat to wielka wygoda dla najemców.

Kamil Waślicki

Manager Działu Sprzedaży 
Mercato Nieruchomości

Skontaktuj się z nami

Nasi doradcy znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

    Regional Business Development Manager

    Z kim współpracujemy?

    Wynajmujemy biura zarówno małym, jak i dużym firmom, działającym w różnych branżach. Nasi klienci doceniają nie tylko fakt, że zapewniamy nowoczesne miejsca do pracy, ale też przede wszystkim to, że elastycznie dopasowujemy przestrzeń do ich zmieniających się potrzeb.