Lista lokalizacji

Filtry:

Miasto Miasto

Wybierz Usługę Usługa

Central Point 

ul. Marszałkowska 107
Widok na historyczny budynek PAST-y, pierwszy stołeczny wysokościowiec oraz PKiN z pewnością świadczy o tym, że znajdujemy się w samym sercu Warszawy. To idealne miejsce dla lubiących tętniące życiem ulice. Central Point może poszczycić się światowym certyfikatem BREEAM, który oznacza najwyższą jakość na każdym poziomie. Budynek jest nowoczesny, biura w pełni wyposażone, a lokalizacja wymarzona, jeśli chcemy żyć bardziej eko. To punkt, do którego szybko i łatwo dostaniemy się komunikacją miejską, zamiast stać w korkach i szukać miejsca do parkowania. Taka oszczędność czasu dziś wydaje się bezcenna!

Zebra Tower

ul. Mokotowska 1
Biurowiec klasy A, w prestiżowej okolicy. Obok znajduje się ogromne zaplecze gastronomiczne. Ilość kawiarni, śniadaniowni, czy wreszcie prestiżowych restauracji ułatwia spotkania na mieście, gdy akurat nie chcemy spotykać się w biurze. Nie brakuje też miejsc na szybki, dotleniający spacer. Z kolei praca w tym świetnie wyposażonym budynku staje się efektywna i przyjemna. Ogromnym plusem jest też dojazd, bo budynek mieści się tuż przy stacji metra Politechnika

Intraco

ul. Stawki 2
Nasze biuro na ulicy Stawki 2 w Warszawie jest idealnym miejscem do twórczej pracy. Zlokalizowane jest w biurowcu Intraco na Warszawskiem Śródmieściu z widokiem na Stadion Narodowy. W lokalu znajdują się biura oraz aneks kuchenny. A to wszystko możesz mieć od zaraz, bez ponoszenia dodatkowych kosztów na remont, czynsz czy wyposażenie. Po prostu skup się na rozwijaniu swojego biznesu!

Meduza

ul. Mogilska 65
Nowoczesny, świetnie wyposażony budynek z powierzchnią biurową wielkości ponad 650 m2. Można tu z pewnością znaleźć opcję wynajmu dla siebie. Miejsce jest świetnie zlokalizowane komunikacyjnie - dojeżdża tu aż 17 linii tramwajowych. Można też przyjechać samochodem, bo obok znajduje się dwupoziomowy, całodobowy parking. W okolicy znajdują się restauracje, kawiarnie, sklepy a także spore zaplecze hotelowe. Każdy znajdzie coś dla siebie.

NKCB

ul. Chorzowska 6
Budynek położony w świetnie zlokalizowanym punkcie, nieopodal słynnego Spodka oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego. To z pewnością dobry wybór dla tych, którzy oprócz komfortu pracy w wygodnym biurze, cenią sobie tętniące życiem miejsca. W okolicy znajduje się sporo sklepów, restauracji, hoteli. Jest też łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, ale i dojazd własnym samochodem nie stanowi tu problemu. Odległość do dworca kolejowego Katowice Główne pokonamy w ok. 5 min, a do autostrady dostaniemy się w 7.

Lastadia Office

ul. Zbożowa 4
Elegancki, przestronny budynek z niezwykłym widokiem na Odrę i Zamek Książąt Pomorskich. To jednak dopiero początek atutów tego miejsca. W okolicy mieszczą się tzw. Bulwary Szczecińskie, czyli nadrzeczna promenada z mnóstwem knajpek i restauracji oraz skłaniającym do spacerów deptakiem. Z łatwością dostaniemy się tu zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Wzdłuż ulicy i bezpośredniej okolicy znajduje się ok. 300 bezpłatnych miejsc postojowych. Istnieje także możliwość wynajmu prywatnych miejsc parkingowych.